FASÁDY

Naše společnost se zaobírá zateplováním budov a tvorbu a rekonstrukci fasád mnoha různými způsoby. Vždy doporučíme naším zákazníkům ten nejvhodnější přímo pro jeho individuální potřeby a jeho nemovitost. Venkovní strojní omítky však nejsou vhodné jen pro novostavby, ale najdou své uplatnění i při rekonstrukcích starších staveb. 

Fasáda domu neplní jen estetickou, ale i řadu praktických funkcí, a proto je potřeba si důkladně zvolit ten správný typ. Výběrem práce nekončí, správná realizace fasádní omítky je základ úspěchu. Pokud je venkovní strojní omítka provedena správně, můžeme se z ní těšit dlouhá léta a užívat si řadu jejích výhod. Kvalita našich systémů je pravidelně ověřována a certifikovaná aby naši zákazníci dostali pouze tu nejlepší kvalitu. Naše zkušenosti v tomto oboru jsou zárukou kvality. Na konci každé naší zakázky je spokojený zákazník.

Kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře a společně vybereme ten vhodný typ zateplení či fasády přímo pro Vás.

 POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ
 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.